| Anonimm566 a întrebat:

Salut.Ieri prietena mea mi-a facut sex oral iar eu m-am terminat in gura ei.Mi-am atins penisul fără sperma dar m-am sters dupa cu un șervețel. Apoi i-am introdus 1 deget în vagin. Exista riscul de a rămâne gravidă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi chiar culmea ca in astfel de conditii sa se formeze o sarcina chiar si in situatia in care ciclul menstrual al prietenei tale ar fi fost exact in zilele apartinatare perioadei fertile. Poate ca vei reusi sa intelegi ca sarcina NU se poate forma : oricand, oricum sau chiar si...din nimic. Te sfatuuiesc sa accesezi si sa citesti cu atentie informatiile oferite pe siteul : www.seximus.ro. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

Nu, nu exista.

Răspuns utilizator avertizat
| IamJoKeR a răspuns:

Puteți să trageți aer în piept și să respirați ușor și liniștești, fiindcă nu exista niciun rus de a rămâne gravidă. Dacă vreți un bebe trebuie să aveți u contact sexual neprotejat cu ejaculare in interiorul savarinei