| anonim_4396 a întrebat:

Buna ieri dupamiaza in timp ce ma plimbam cu o prietena prin oras ne-am incrucisat intamplator cu fostul meu si cu actuala lui, asta s-a intamplat cam de 3 ori iar cand am mers spre casa ea a luat-o pe un drum eu pe altul. Cand sa intru in cartier el apare in spatele meu si ma ia in brate, cand m-am intors sa vad cine e am ramas socata i-am spus dar "ce-ai" iar raspunsul a fost un pupic pe buze. dupa asta am inceput sa ne plimbam si sa depanam amintiri de cand eram in relatie sa vb despre noi si asa mai departe, in tot timpul asta aveam fluturasi in stomac dar pot sa jur ca nu mai simteam nimic pentru el nici cand il vedeam. Cand ma condus acasa m-a intrebat daca vreau sa ne mai vedem si poate sa ne mai dam o sansa(relatia a fost acum 4 ani) ca el inca nu ma uitat si s-a gandit de multe ori la mine in toti anii astia. El sa departit de mine din cauza ca parintii lui nu ma puteau vedea mai ales ma-sa care mi-a facut scandal acasa. Nu stiu ce sa fac sunt foarte confuza, intr-un fel as vrea pantru ca mi s-au trezit sentimente intr-un fel nu as vrea ca sa nu pic iar de fraiera si sa se departa din nou de mine. Nu stiu cum sa procedez ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| MelindaPocsai11 a răspuns:

Hey, nu stiu ce sa zic, am fost intr-o astfel de situatie si ...ne-am despartit pe acelasi motiv. Ideea e ca dupa atata timp lucrurile nu vor mai fi la fel, chiar daca vei dori asta din tot sufletul. Timpul a trecut, tu te-ai schimbat, el s-a schimbat, acum cand te-a vazut a vrut sa vada daca mai simti ceva pentru el si cand a vazut ca mai exista sentimente, se joaca putin, ca de dragul vremurilor trecute, dar nu va dura. Un baiat care chiar tine la o fata si se gandeste la ea va face tot posibilul sa ii atraga atentia, sa o vada, la mine asa a fost si am vazut diferenta dintre cineva care lupta sa obtina ceva pentru ca vrea din tot sufletul si alta e cand vrei ceva dar nu prea iti pasa sa il obtii pe moment. Meriti mult mai mult, crede-ma, insa, eu degeaba iti zic parerea mea, pentru ca vei face cum iti spune inima iar daca tu vrei sa incerci din nou ca sa te convingi care e adevarul, atunci go ahead. Ai grija de tine si multa bafta. :*

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hehehe asta e baiatul meu, va joaca ca pe niste marionete

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Auzi fa ce mama ta raspunzi la intrebarile mele ca o tampita? Hai jet cu efect ca n-ai ce cauta aici... LOSER

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai gandit si la posibilitatea ca intentia lui sa fie pur si simplu doar una strict sexuala? Aceasta este intrebarea, ca si cea din opera Hamlet a lui W.Shakespeare. big grin

| DeannaMaria a răspuns:

Nu știu. ...Mai acorda-i o șansă și vezi tu ce se intampla