| Zapaaacita a întrebat:

Buna ieri la pranz am tras dintr'o tigare.(Joint) m-a luat ameteala sh am cazut brusc sh am visat diferite ciudatenii. eram eu. acea persoana dar nu puteam sa ma misc sa vorbesc sa deschid ochii. sh daca deschideam putin ochii eram ca un zombiehappy ce pot sa fac? cazusem intr-un somn adanc Min 5 hhappy am ramas cu sechele numi vine sa cred ke am vazut... desii imi aduc perfect aminte de tot ce sa int cand am cazuthappy+ ca vedeam orice cu ochii inchisihappy aalaughing sh am 15 ani! ajutati-ma.big grin

Răspuns Câştigător
| ralulu a răspuns:

Frate cand va aud cu chesti dinastea.am eu pot sa zic ca am incercat detoate si niciodata nu mi s-a intamplat asa.voi sunteti de vinaca va ganditi la chesti si va luati repede paranoia.nus de voi astea.nu va mai ganditi la prosti ca asta ii numa in mintea voastra. daca chiar vrei sa fumezi ai grija cu cine fumezi si ce faci nu-ti lua singura paranoia ii normal ca 5 min sa fi pe alta lume dar gandeste pozitiv si iti vei reveni

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Ce poti sa faci?
Sa numai fumezi.Mai ales etnobotanice

Răspuns utilizator avertizat
| TVD a răspuns:

Ce desteapta esti straight face

| biabianca_8446 a răspuns:

Ce face prostia asta din voi doamne...Eu zic sa te lasi de jointu-ri si sa-ti vezi de viatawinking

| BlackStar17 a răspuns:

Daca acu te apuci de joint-uri, ce mai faci la 20 de ani

| AlexCM a răspuns:

Doamne ba tu esti nebuna de aia generatia asta se duce de ***...

| Zapaaacita explică:

laughing) faza e ca prima data happy am si baut.happy dupa i-am zis lu o amica ca mie rau mi se misca corpul sh dupa am inchis ochii sh i-am dat peste cap cand mi ia deschis prthappy. dupa. imi vedeam corpul:-s sh eram undeva unde erau multe fete sh tot tipau la mine devenise obositor sh dupa auzisem o voce care mi-a zis,, gaseste raspunsul sh te trezesti'' sh mi-am adus aminte de fazele din copilare, am simtit ca intra ceva in corpul meu sh m-am trezit pe targahappy :-s cum pot sa uit?