| Michelle_5585 a întrebat:

Am avut 2 vise mai ciudatelaughing. Primul am visat ca eram intr'un pat si m-am pus pe burta si dintr'o data a inceput sa'mi bata inima cu putere si rapiditate si nu puteam sa ma misc. Dupa eram intr'o camera unde nu puteam sa deschid ochii nici sa'mi misc mainele sau picioarele, si am tras aer in piept si am deschis ochii.Si al doilea vis era ca eram cu mama in masina si ea conducea cu viteza si eram pe un pod si ne'am oprit de bordura podului si eu am sarit din masina si am cazut sub pod, fiind un gazon mare si verde plin de lume.laughing Oare ce semnificatie au visele mele?laughing Ca is curioasa:-d. Dau funda::-d

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Inseamna ca iti traiesti viata si nu esti planta.
Visul e ceva normal, iar altadata reflecte secvente din viata reala.
Pupici.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Doare?

| Anonymuss_1194 a răspuns:

Subconstientul interpreteaza, editeaza idei care iti trec prin minte chiar si pentru o secunda, si inclusiv mie mi s-a intamplat printr-o coincidenta uimitoare sa se intample a 2 a zi ce am visat seara.