| sh5000 a întrebat:

Ieri seara eu si prietenul meu ne.am lasat putin purtati de val si el s.a frecat de mine mentionez ca eu eram imbracata si el avea boxeri pe el... dupa ce a ejaculat a mers sa se curete si a stat la baie in jur de 5 minute,cand a venit de la baie a continuat sa se frece de mine, insa boxeri lui erau umezi iar eu eram doar in lenjerie intima... exista vreo seansa sa raman insarcinata avand in vedere ca mi.am schimat lenjeria intima la aproximativ 5 minute dupa ce m.a terminat?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie ar fi o minune sa se intample cu adevarat o minune.

Răspuns utilizator avertizat