| anonim_4396 a întrebat:

Imi curge ceva alb si lipicios din zona intima si un miros urât și în timpul actului sexual simt o arsură in interior si o usturime, mentionez că de 10 zile eu si partenerul meu incercam sa facem un copil.Este din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din descrierea ta, reiese ca in mod absolut sigur aparatul tau reproducator/genital (vagin, uter, ovare) este afectat de o infectie cel mai probabil de natura bacteriana care poate fi o : vaginita bacteriana, anexita, tricomoniaza, etc. Trebuie sa te prezinti de urgenta la un laborator de analize medicale pentru a fi prelevata secretie vaginala si prin analize sa se determine agentul patogen care a provocat infectia si pe baza rezultatului sa fie stabilit tratamentul adecvat de a fi urmat. Sanatate!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Nu, e din cauză că partenerul tău se pare că încearcă și la alte „porți" să facă oarece copii și te-a pricopsit și pe tine.
Ideea e să vă tratați amândoi și să nu aveți raporturi sexuale în timpul ăsta.

| Heavenonearth a răspuns:

Ai infectie bacteriană. Mergi rapid la ginecologie pentru analize!

| BravoJohn69 a răspuns:

Poate încerci prea mult

| Ali2122222 a răspuns:

Ai avut orgasm?