| Camelia01012017 a întrebat:

Am făcut sex ana| cu iubitul și din cauza unei poziți inconfortabile penisul lui a nimerit in vagin (doar o data ) acum 4 zile mi-a aparut o secretie cu un miros urat, acum 2 zile secreti si mirosul urat au disparut dar am o usturime in timpul actului. Stiti vreun tratament care sa il fac acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pe romaneste: s@@a intrata in c@c@t, nu poate intra in pi@zd@!

| dhanydhany a răspuns:

Du-te la doctor, ai o infectie care trebuie tratata, in vreo saptamana vei fii ca noua.

| Camelia01012017 explică:

Stiu si eu ca pot merge la un ginecolog dar am cerut un tratament care sa il fac acasa pentru ca sunt in Germania si nu as vrea sa merg la ginecologi de aici