| Alina001998 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei pentru o dovada de iubire? I-am facut pana acum clatite in forma de inima si am scris pe o inimioara mica mov "Te iubesc mult!", am mai facut un filmulet cu pozele noastre si cu melodia noastra si am mai facut tot un filmulet in care am transformat relatia noastra intr-o poveste. Si am cam ramas fara idei sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E deja suficient pentru cata iubire exista.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

Acum ar cam fi rândul lui să-ți demonstrezebig grin

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Nu trebuie sa-ti manifesti asa iubirea, pur si simplu sa-l faci sa se simta iubit prin felul in care te porti, ii vorbesti etc. Dar daca tot vrei sa fii romantica, fii cu masura. De exemplu, o scrisorica de dragoste in care sa-ti exprimi sentimentele. Sau sa-i povestesti cum te-ai simtit la prima intalnire. Mi se pare interesant, eu asta as face.

| MarinaMC a răspuns:

Nu cred ca mai este nevoie de inca ceva... avand in vedere ca esti domnisoara si ar cam trebui sa fie invers, baiatul sa impresioneze fata. dar asta este doar parerea mea happy asteapta raspunsul lui)