| Loly a întrebat:

Dati`mi niste idei pentru descrieri la pozele de pe hi5.Am ramas in pana de idei.Multumesc mult.[fundita celor mai multe si mai bune

6 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu e un vis si nicio fanteziehappy E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!smug

Fetele cuminti nu mai sunt la modaoh go on ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa facawinking

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au duschatterbox

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistitahappy

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tinewinking

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fustaoh go on

Cn il usuca pe tati de bani?smug E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele... dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generalaoh go on acum e fata de liceu, sh e dementiala! day dreaming

Discoteca toata, se uita cum aratasmug le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!hee hee

Te vad in fatawinkingEsti ca o zdreantabig grin Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa!oh go onAuzi mult blah.blah.stii numai blah.blahchatterbox vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blahoh go on

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi!smug

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot day dreaming Every night she’s breaking your heart smug

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereuhappy

Acestea sunt descrierile de la pozele melehappy
sper sa iti placa>big grin

| Iasmiine a răspuns:

Ia id`u meu "styl_the_copil"
Am foarte multe din asteawinking

| dianafofiu a răspuns:

Am figuri fine, nu cum sufera orisicine

Pt tine sunt un viciu dar pot deveni un capriciu!

"-"Ce talent si ce parfum au pustoaicele acum!
"-"La mine daca te dai, spune-mi ce masina ai, si daca ma gandesc mai bine, n-ai vrajeala pentru mine

-Defectul meu: am prea mult talent!
-"Pe sistemul sin Dubai sa vedem ce talent ai

2.Citate abstracte si conceptuale - exemple:

- intr-o poza esti tu urcand niste scari, comentariu pe care trebuie’ sa il pui: ‘eu urcand scarile vietzii….’
- in alta poza esti tu trista, comentariu ideal: ESTE O NEBUNIE SA URASTI TOTI TRANDAFIRII DOAR PENTRU CA TE-AI INTEPAT INTR-UNUL, SA RENUNTI LA VISELE TALE PENTRU CA UNUL NU S-A IMPLINIT, SA ITI CONDAMNI TOTI PRIETENII DOAR PENTRU CA UNUL TE-A TRADAT
- tu bosumflata, cu buzele tzuguiate si cu privirea in fata: just me
- tu intinsa in pat, imbracata in sutien si chiloti, te uiti la tavan: m-am mutat pe strada inimilor frante, in blocul suferintei, la etajul dezamagirii, in apartamentl lacrimilor, intr-o camera pustie ce ascunde mii de ganduri pierdute…. te astept sa ma salvezi

3. Alte idei:

-vai ce caraghios arat (tie iti place mult cum arati dar ti-e rusine de ce vor spune altii si incerci sa te scoti)
-pup la u (e pe trend chestia asta)
-ce sweet sunt
-ma gandeam la tine….
-mie imi place cum arat in poza asta, voua?

sper ca te-am ajutathappy

| Cristinaaa a răspuns:

Sunt papusa adevarata dar cu inima de fata iubesc ca sa fiu iubita da`s un pic cam smekerita
E genul de fata care te vrea da'nu are nevoie de tine.Si la orice problema spune:Nu-i nimic, ma descurc si maine;happy"
E o linie foarte subtzire.intre INDIFERENTZA SI NESIMTZIRE.viata e o fuga dupa FERICIRE.si daca imprastii URA in nestire.nu te astepta sa primesti. IUBIRE!"""
""Dragule...ai mangleala proasta si e pkt fiindk nu sar in bratele orikrui baiat.nu sunt o sfanta, da nici o bagaboanta.imi plac baietii care stiu sa se poarte bine cu o fata
""OrICE fAtA aRE lAngA eAh bAiaThUl care sI`l dOrEsTE. Dar numai o fata iNtElIgEntZa aRE lAngA EAh bAiathu pE care alTeLe sI`l dOrEsC! [ :X ]
""Nu privesc in spate las in urma tot ce a fost. cand eu incerkm sa ma ridic tu ma trageai un jos. dar no sa cedez.ca MINE.nu-i nici una...ca tine sunt TOTI""
""LASA-MA CU TEXTE. K ITI PASA SAU CONTEAZA.LASA-MA CU LOOMEA KRE NU MA AGREAZA.BAFTA TA IMI HRANESTE ORGOLIUL
X:X:X orice clipa langa tine. e "placere e si chin". u esti singura furtuna pe cerul meu senin.Merita sa-ncerc sa te inteleg. daca te-am gasit nu vreau sa te pierd :X:X:X"""
funda?

| Deny_8224 a răspuns:

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia '

Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita

Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe. Avem o Vorba Sa va scpunem. Aratatzi Perfect din Spate

Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei`oh go on

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

. Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic, cand simti ca pici!

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul. Ea e pur si simpluu` ea`![:X]

Nu sunt asa cum ai vrea`! Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`! happy

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele