| alexandra88 a întrebat:

Imi doresc foarte mult un bebe, am avut o infectie dar ne-am tratat, am auzit ca dupa terminearea tratamentului e posibil sa raman, nu mi-a venit luna trecuta si am facut un test dar a iesit negativ sad. Cum sa fac sa raman?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Testele de sarcina nu tot timpul dau rezultate sigure. Ti-as recomanda vizita la un ginecolog pentru un control dar si un sfat.Bafta si un bebe cat mai sanatos.

4 răspunsuri:
| :X pinky love you :X a răspuns:

Continuati viata sexuala neprotejata dar ai grija la o noua infectie.

| melynda a răspuns:

Mai fa un test...ca sa fii sigura

| alexandra88 explică:

Multumesc de sfaturi. am sa merg la doctor pentru un rezultat bun!

| lala_1641 a răspuns:

Inseminare:-s

sau mai mergi odata la medic.