| Cris5tcjjh a întrebat:

Buna, imi intarzie ciclul deja de 4 zile, am ameteli, ma simt obosita, si mi-e somn tot timpul, sanii nu sunt umflati si nu ma dor, acum a 4 zi am dureri abdominale... e posibil sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu tot ce ai enumerat tu sunt simptome de sarcină, ci doar întârzierea menstruaţiei, însă nici această întârziere nu este cauzată doar de instalarea unei sarcini. Trebuie să îţi aduci aminte dacă ai făcut sex neprotejat în perioada fertilă.

| Cris5tcjjh explică (pentru Necunoscut112):

Asta e problema am facut cu o sapamina in urma cu sotul sex neprotejat

| Cris5tcjjh explică:

Multmesc

| Olandezul2006 a răspuns:

Daca ai facut sex recent fără să fii protejată mai mult ca sigur esti gravidă
Dar nu te panica ar putea fi o întârziere ă menstruatiei îți recomand să faci testul de sarcina!
Sora mea tot la fel ă pățit dar s-a dovedit sa fie întârzierea menstruatiei îți recomand testul de sarcina cât mai repede

| 17ioana99 a răspuns (pentru Olandezul2006):

Cate zile ia întârziat? Si eu sunt in intarziere cu 14 zile.sad

| Cris5tcjjh explică (pentru 17ioana99):

Cu 5 zile deja