| ioana2796 a întrebat:

.de aseara am observat o secetie roz, azi dimineata maronie. am tot avut dureri abdominale, iar joi greata si ameteli.
obosita sunt mai tot timpul. ciclul nu mi-a venit de aproape 2 luni, dar nici inainte de anticonceptionale nu era regulat deloc.
Sa incep sa imi fac sperante ca voi fi mami?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa consulti un ginecolog, poate nu iei anticonceptionalele potrivite

| ioana2796 explică (pentru mona):

Nu mai iau AC, le-am intrerupt dupa 2 juni jumate de administrare pentru ca ne dorim un bebe. Am luat Triregol in urma unor analize hormonale.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine faci un test de sarcină repede!
Nu se stie poate devi mămică happy

| ioana2796 explică (pentru OnuOnulică):

Nu mai vreau teste de şarcina. Am facut multe. Toate au fost negative. Ultimul a fost acum 2 saptamani

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu siguranta, dar fa un test si un control

| Alcyon a răspuns:

Pai de ce nu faci un test de sarcina?

| meandme77 a răspuns:

Da...

| woazzix a răspuns:

Un test de sarcina? o vizita la ginecolog?