| Leonard97 a întrebat:

Imi place de o fata,dar nu stiu daca ma place si ea.Ce sa fac?Funda+vot

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Metoda clasica :
Te uiti la ea, iar cand intoarce privirea zambeste-i. Dai de inteles ca simti oarecum ceva pentru ea, dar nu ii arunca direct partea cu "Te plac". Daca ea o sa simta acelasi lucru, o sa zambeasca si ea.
Unei fete cand ii place de un baiat se vede pe chipul ei. Iar daca ea iti raspunde la zambete si ochi dulci, atunci poti sa incepi sa vorbesti cu ea, sa o inviti la diverse activitati etc, este simplu si totul vine de la sine.
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Sheili a răspuns:

Astepti momentul potrivit dragostea nu vine din cer asa pur si simplu, dar ca sa afli daca te place vorbeste cu ea si uitate cu ce ton vorbeste cu tine. SUCCES!

| asdfghjkll a răspuns:

Spune-i că o placi.