| nightelegance a întrebat:

imi place de o fata, ea de cateva zile are prieten dar din vorba in vorba am aflat ca si ei i place de mine ce sa fac? daca are prieten de ce imi zice unele lucruri.

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

E clar ca nu il iubeste :p.
Ce sa faci?laughing
Flirteaza cu eaa.
Si. azi, maine, poimanie. poate ii furi si un sarut smug

| UbexFlo a răspuns:

Nu tine destul de mult la acel baiat.Eu cred ca inca e confuza si nu stie cu cine sa ramana, cu tine sau cu ala.Tu vorbeste frumos cu ea, da-i de inteles ca vrei sa fii cuea si cand vezi ca se apropie de tine spune-i ca ti-ar place sa fiti impreuna.

| LadyGA a răspuns:

Buna! happy sunt destul de dese situatiile astea. ea e confuza, dar tu continua sa te comporti frumos cu ea, vorbeste cu ea, iar daca esti mai curajos, o poti invita la ''un pahar de vorba'' happy. discuta cu ea, poate ea nu e sigura ca tu o placi si de aia e inca in realatia in care este. abia dupa ce comunici iti dai seama exact cum stau lucrurile. bafta!