| IHateLuvStorys a întrebat:

Deci baiatul de care imi place si de care am auzit ca ii place de mine are prietena. Acum cateva zile vroia sa-mi spuna ca are prietena si sa nu imi fac sperante la el, dar nu a apukat sa-mi spuna ca s-a despartit de ea si nu mi-a mai zis nimic dar am aflat de la un prieten de-al lui.Prietenul lui zice ca a avut o intentie buna sa-mi zica ca sa nu ma supar dar parca mai rau a facut. M-am simtit ca o proasta va dati seama:"stiu ca-ti place de mine, dar am prietena". Cum vi se pare? Acum zice la prietenul lui ca ii place de mine dupa ce s-a despartit de aia.Credeti ca simte ceva pentru mine inkat a vrut sa-mi zica ca sa nu imi faca rau sau a vrut doar sa ma raneasca intr-un mod manierat? Spuneti ce credeti. FUNDA:*

2 răspunsuri:
| eu_4046 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu el despre asta. E cea mai buna cale.

| asdasdsada a răspuns:

Buna eu zic sa nu arati cati place mult de el doar sai dai buna sa te bagi cu el inseama doar daca te intreaba