| anonim_4396 a întrebat:

Buna !
imi place de un baiat.si am aflat de la o prietena ca si lui ii place de mine.vorbim intotdeauna prin mesaje,glumim radem ne simtim bine.totusi el nu vrea sa fim impreuna.nu vreau sa ma apropii asa mult de el pentru ca mi-a zis cel mai bun prieten al lui forte multe lucruri urate despre el.dar nul cred,pentru ca il iubesc ff mult.la scoala nu ma baga in seama,ma evita abia daca se uita la mine cand trecem unul pe langa altul.colegele lui sunt suparate pe mine,au incercat sa ne desparta.miau trimis mesaje de pe telefonul' lui.mau amenintat...lui iau spus ca l-am injurat.am incercat sa vorbesc cu ele sa le mint zicandule ca n-am nici o treaba cu el dar nu ma asculta.acum cateva zile m-am certat cu el (tot vina colegelor lui era) m-a durut faptul ca l-am vazut stand cu o alta fata.acum il intreb pe mess de vorba,ii las sute de mesaje pe telefon,il sun dar nimic.va rog,spuneti-mi si mie ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Eu una cred ca ar trebui sa discutati...
cand te ignora te simti mai atrasa de el, asa ca incerca psihologia inversa! ignora-l si asa ar trebui sa se simta atras de tine! daca tu ii trimiti mesg el va crede ca e amuzant sa te necajeasca! deci nu uita: psihologia inversa

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sa incetezi sa te mai injosesti in fata acestui baiat!
Ce Dumnezeu, doar nu e ultimul de pe pamant straight face. Nu vrea sa fie impreuna cu tine, deci lasa-l in pace! Daca te place, te va cauta el.

| MouseX a răspuns:

Eu as zice` sa ii zici asa in fata " crezi ce vrei` eu te iubesc ele` spun atatea lucruri` ca sa ne desparta daca mai iubi cu adevarat` sigur` mai crede pe mine`" si daca te iubeste cu adevarat te va crede pe tine. Fundita? puppy dog eyes