| alex1343 a întrebat:

imi place de o fata foarte tare si am observat cain ultima vreme suntem mult mai apropiati si imi zambeste mereu si multe alte chesti din astea...Acum nu stiu cum sa ii spun ca o plac si sa aflu daca si ea ma place pe mine? Va rog frumos raspundeti cat de repede si fara misto!

Răspuns Câştigător
| k1nDeRs a răspuns:

Pai eu zic sa-i pregatesti ceva romantic adica, se apropie 8 martie ii iei un martisor mai special si mergi intr-un loc intim si acolo ii poti spune cat de mult o placi! Funda?

3 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Bine...vine 8 martie fai un cadou cu un biletel de dragoste in care sa ii spui ce simti pentru ea si sa o intrebi daca e reciproc.

| Danu6ka a răspuns:

Daca fata iti face semne de simpatie deja inseamna ca ii placi incearca sa ii raspunzi la lucrurile pe care le face si va intelege ba chiar incearca si vortiti...succes sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o in oras, stai de vb cu ea, vezi daca rade la glumele tale, daca iti zambeste si etc. Daca face toate astea cand plecati spre casa sarut-o, sigur o sa-i placa...succeswinking