| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Imi place de o fata si ne cunoastem doar din vedere
as vrea sa vorbesc cu ea si nu stiu despre ce as putea vorbi cu ea la inceput
FUNDA pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Daca te iei dupa dragos ai 30 % sanse de reusita (sa te bage in seama) si 70 % sa te considere un libidinos. Iti place de ea, gandeste-te putin de ce si dupa aceea du-te la ea si o bagi in seama. Stii cum se spune : toate lucrurile bune incep cu "Buna, ce faci? " si evident dupa aia lasi discutia sa curga de la sine. nu baga fraze sau idei de agatat, fi u insuti, fi original, si ai grija sa zambeasca cat mai des. Bafta!

3 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Afla date despre ea(cum o cheama, cei place sa faca, locuri pe unde isi petrece timpu).
Daca aveti prieteni comuni e si mai binewinking poti facu un"plan" impreuna cu prietenii comuni gen sa mergeti la un film ceva si sa vina si ea(t asezi u langa ea)...deacol cred ca sti si u ce sa faci.
Daca nai prieteni comuni :
O privesti o zi (2 depinde cum vr)
A doua zi ii mai arunci un zambet o saluti cand o vezi.
A treia zi O saluti,,o intrebi ce mai face etc etc
A patra zi o inviti si un undeva(parc,film,club nu stiu ce varsta ai deci...), vorbesti cu ea ii zici ca o placi, improvizezi si u pe moment nu-ti face planuri dinainte ca no sa-ti iasa nimic bine

Ala e un exemplu bun pentru tine (altii fac asta mult mai repede sau folosesc tehnici mai rapide de a intra in discutie cu ea si chiar sa obtina o intalnire.

Din moment ce n-am informatii mai multe asta e tot ceti pot oferi.
Bafta!

| Andrei943 a răspuns:

Incepe cu o conversatie usoara, spune-i cum te numesti, intreab-o ce nume are, cheam-o des pe afara, in cluburi si prin alte locuri, fa totul ca acea fata sa se simta bine pe langa tine, adu-i flori, nu uita, in dragoste trebuie sa ai rabdare.
cat mai mult succes cu acea fata.

| magdaM a răspuns:

In primul rand sa nu te grabesti in orice ai face ca sa o atragi si in al doilea rand sa fi tu insuti ca poate o sa ai surpriza ca si ea sa te placa. multa bafta