| LeKaAlex a întrebat:

M-am indragostit iar de o fata care o cunosc din
vedere... Am incercat sa vorbesc cu ea ( ultima oara cand ma indragostisem de ea ) dar nu dadea semne de interes. Si acum dupa 6 luni iar a inceput. i was thinking about to tell her cand o mai vad pe strada ca imi place de ea si daca vrea sa ne cunoastem ( este bine cum fac? ) stiu sigur ca daca incerc cu vorba iar dau fail. Eu am 16 ani iar ea 15. Thank u happy

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Incearca prin telepatie daca nu merge cu vorba. rolling on the floor

Scrie pe asfalt ca o iubesti.

Inchiriaza un avion si scrie-i un mesaj pe cer.

Acum serios. Vorbesti serios? Cauta si tu o fata care macar sa-ti zambeasca cand te uiti la ea.

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ai putea aștepta până la 46 de ani când o să te reîndrăgostești pentru a cincea oară de ea.
Cu plăcere!

| LeKaAlex explică (pentru Drolja):

Nu te cunosc, nu ma cunosti dar cu raspunsul tau ai dovedit ca esti prost/proasta. Felicitari!

| Drolja a răspuns (pentru LeKaAlex):

Uăăă! Why so ofensat?!

| LeKaAlex explică (pentru Drolja):

Lol nu sunt " ofensat ", dar ai raspuns in nonsense mode, puteai sa zici altceva mai inteligent si primeai si o funda daca era bun raspunsul. * iti spun la ureche asta * : suntem online si unele raspunsuri mai proaste pot sa ne faca de ras laughing)

| ywar a răspuns:

Tu te indragostesti de mai multe ori de aceeasi persoana! esti fenomenal, de dat in cartea recordurilor!

| Kira5854 a răspuns:

Mie cand mi-a placut un tip, chiar dac anul stia ca exist, a inceput sa ma placa, dar asta nu tine de cat de frumos te porti cu oamenii, ori esti genul de om care se integreaza, ori nu...

| Tentacle111 a răspuns:

' Never make someone a priority who only makes you an option ' laughing) am gasit asta pe net, poate e folositoare

| LeKaAlex explică:

Imi cer scuze ca am scris in engleza. TPU nu ma lasa sa public cu scrisul in Romana la fraza aceea.

| Darky142 a răspuns:

Vorbeste cu ea, glumeste cu ea, cerei nr de tlf si intalniti-va daca nu merge mai sunt ogramada de fete