| stefaniasteff96 a întrebat:

Imi place de un baiat. Am vorbit mai de mult cu el, imi spunea ca sunt draguta dar apoi n-am mai tinut legatura.Intre timp si-a facut prietena, dar s-a despartit de ea.ne-am intalnit de cateva ori si de fiecare data ma saluta si dupa ce trecea se uita in spate..nu stiu daca la mine sau la altcineva.Credeti ca ma place?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu consider multe fete drăguţe, şi mai şi întorc privirea după ele uneori, dar asta nu înseamnă că le plac. Poate aveai ceva pe spate, de aceea se uita. laughing