| GabriellaGabby a întrebat:

Imi place de un baiat...am vorbit mai demult cu el si imi zicea ca m-a vazut si ca sunt draguta. nu am mai pastrat legatura si intre timp isi facuse o prietena dar acum s-au despartit. ne-am intalnit de cateva ori pe strada si mereu ma saluta si am observat ca, cand m-am intalnit data trecuta cu el, dupa ce a trecut de mine se uita inapoi...nu stiu daca la mine sau la altcineva.Ar exista posibilitatea sa ma placa?

1 răspuns:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Pff...daca te saluta si zice ca esti draguta nu e asa de important, dar incearca sa afli, pune un prieten sa il intrebe.