| dienutza_7763 a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu un an mai mare decat mine. L'am intrebat daca ma place si mi-a spus ca isi bate joc de mine. Ce as putea sa fac pentru a ma place si el? Il plac foarte mult! Multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Scuze ca te dezamesc, dar chiar nu merita sa te complici cu genul asta de baieiti. Pentru ca tu iti spui sperante in ei, iar ei te lasa balta. Crede-ma. Chiar stiu cat de greu este sa iti placa de un baiat care nici nu te observa. dar uneori e mai bine asa.

6 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Ti-a zis clar ce esti pentru el: o bataie de joc. Da-i jet si cauta pe cineva mai copt la creier sau cu un creier.

| multimoak a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare, nu? Recunoaste ca te-a durut extrem de mult sa auzi ca-si bate joc de tine. Nu crezi ca e timpul sa actionezi la fel? Tu te vei simti mai bine, iar el va vedea ca a pierdut ceva la care nu mai are acces happy

| Adela50 a răspuns:

Deci macar ti-a spus in fata.Parerea mea e sa nu mai umblii dupa el. Ce rost are? Incearca sa-l uiti pentru ca el vrea doar sa-si bata joc de tine.

| dragosh a răspuns:

Si tu inca iti mai pierzi timpu cu el?oh go on

| crys_4997 a răspuns:

Cauta altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei incerca sa-i arati ca-l placi sau sa fi politicoasa cu el, te va lua drept fraiera. Daca nu te place, asta e.
Ai putea sa-l tratezi cu indiferenta, dar sa fii glumeata, sociabila cu prietenii lui. Atunci va vedea ce-a pierdut.