| Patriii a întrebat:

Mie imi place de vreo 4 luni de un baiat, dar lui nu cred ca ii place de mine.Adica l'am intrebat candva daca vrea sa fie cu mine, si a zis ca nu crede ca ar merge, i'am zis si ca il plac, a zis ca si'a dat seama, si azi l'am intrebat daca am ceva sanse cu el si a spus sa termin cu prostiile.De la un timp am impresia ca ma indragostesc de cel mai bun prieten.Sincer nu mai stiu ce sa fac, Help mehappy

Răspuns Câştigător
| itarkan a răspuns:

Aici tu ne ceri un sfat, dar de fapt este alegerea ta.
Evita o relatie cu cel mai bun prieten... daca te vei desparti de el dintr-un motiv care lui nu o sa ii placa, ai sanse mari sa iti devina cel mai mare dusman. Si nu uita ca deja iti stie toata slabiciunile.

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Poi daca baiatul ti-a spus sincer ca nu vrea sa fie cu tine. nu insista ca nu merge! rolling eyes

Fii cu ochii in patru ca va aparea cineva mai bun smug Lasa`l pe el pana nu este prea tarziu

Răspuns utilizator avertizat
| Patriii explică:

Coraddo77 nu e vorba de acelasi baiat