| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat. El place o prietena de'a mea, insa fata sta cu prietenul cel mai bun al baiatului de care imi place.
Baiatul de care imi place ea spus iubitului "prietenei mele bune " sa nu stea cu ea ca'l bate. Insa ei doi stau pe ascuns, sh stiu numai eu.
Ieri baiatul de care imi place mi-a zis ca lui ii place doar comportamentul "prietenei mele ", sh mi-a spus ca ma place.
Dar azi i-am spus ca ea sta cu "prietenul lui ". Sh apoi l'am intrebat " tu chiar tii la ea?" sh a spus " mdaa".
Sincer straight face Nu mai inteleg nimic. Mia spus ca ma place pe mine ieri sh. azi a zis ca o place pe ea straight face
Ajutati-ma. Ce sa fac? sad
Funda la cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Nu va place pe nici unahappy

1 răspuns:
| stef87 a răspuns:

Copilarii, clar! mai bine vedeti-va de jocuri, distrati-va ca prietenii (propriu-zis, nu cu sens de iubit/a). Daca lor le arde de prostii, treaba lor, tu incearca sa-ti faci momentan doar prieteni. Abia mai incolo, cand cunosti bine persoana si ai motive serioase a fii cu ea, atunci sa te complici cu sentimente tongue.