| Custura_Mihaela_1986 a întrebat:

Am 12 ani si m-am indragostit de un baiat de 14 ani cu care m-am intalnit in tabara...
Le-am spus unor prietene ca m-am indragostit de acel baiat, iar ele i-au spus baiatului ca-l plac, atunci el a spus 'Bravo ei' :'(
Cand l-am intrebat daca tine la mine a spus 'Putin'.
Imi poate spune cineva cum ii pot spune ca eu chiar il plac cu adevarat si cum l-as putea intreba daca el ma place? *P.s. el atunci a crezut ca au glumit fetele cand i-au spus ca-l plac*

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Mai bine joaca candy crush si lasa baietii. La 12 ani nu de asta trebuie sa iti arda.

| Nilsson a răspuns:

Bucura-te de copilarie, e prea devreme sa iti bati capul cu astfel de lucruri

| Pool77 a răspuns:

Exista doar o singura modalitate.
Te duci in narnia, si cauti vrajitorul fermentat, care o sa-ti dea un biberon slefuit dar magic, insa trebuie sa ai grija, daca tragi din biberon vei ramane mereu in Narnia, daca sufli va aparea un duh magic care iti va croseta un pulover, daca porti puloverul ala peste 40 de grade toti iti vor spune adevarul si uite asa, vei sti daca te place sau nu.
Lasand gluma la o parte, la 12 ani e inca devreme pentru dragoste si relatii, n-aveti ce sa faceti oricum.
Dar ca sa-ti raspund la intrebare, iesiti amandoi la plimbare si-l intrebi direct, oricum, fiind amandoi copii va fi usor.

| PepsiGirl a răspuns:

Și eu am 12 ani și nu ma gandesc la lucruri de-astea eu ma joc cu papusile

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru PepsiGirl):

De parca ar fi mai bine laughing