| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, care e in clasa diferita fata de-a mea... E super dragut, dar eu sunt cam timida si nu stiu ce sa fac... Cum/ Ce as putea face ca sa fiu cu el, ps fosta lui colega e colega meabig grin si cea mai buna pr. a mea. Nu stiu daca e o solutie sa-mi faca ea cunostinta cu el, sau sal intrebe ceva de mine. Dati sfaturi va rooog!

3 răspunsuri:
| BingBang :D a răspuns:

Vb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti dati sfaturi cu concentratul asupra scolii.si peste cateva zile puneti acceasi intrebare laughing

lasa`o pe prietena ta.nu asa se face.arata`i ca esti interesata.esti fata.ar trebui sa stii ce ai de facut.la baieti le plac fetele hotarate...cheia e la tine smug

| tinaya a răspuns:

Este si asta o solutie, daca tot esti asa buna prietena cu respectiva fata ai avea mai multe sanse sa vb.cu elhappy! Dar ca un sfat. mai bine concentreaza-te asupra scolii fiindca vei avea timp suficient pentru baieti crede-ma!