| Tzucu a întrebat:

sunt pe clasa a9a, si maine vreo 10 colegi de ai mei merg la colindat, si se pare ca mai vin doua foste colege de pe clasa a8a, si am un baiat dragut in clasa si se tine dupa fosta mea colega, si am intrebat-o pe mess si o zis ca sta cu el, si nu stiu ce sa fac sa merg la colindat sau nu, pentru ca nu as putea sa-i vad, si nu m-as distra deloc, pentru ca imi place de colegul meu si na`... straight face
sfaturi, dau funda! kissbig grin

Răspuns Câştigător
| hsr a răspuns:

Hmm du-te dar fii ceva mai indiferenta fata de ei. el atunci o sa te observe maimult pentru ca noua baietilor ingeneral ne place sa avem o fata care nu ne cade imediat in bratebig grin Bafta si Craciun fericit

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce sa nu te distrezi si tu? Ai putea sa-i spui fosti tale colege ca si tie iti place de el.Si pana la urma, s-ar putea sa ajungeti la concluzia, ca nu trebuie sa fie nici una cu el. Dar oricum, du-te! Distractie placuta!

| Ciprian a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la colindat, insa trateaza-i cu indiferenta. Cand nu va mai suporta va veni la tine.Doar nu o sa sa stea non-stop cu ea happy

| chandnisharma a răspuns:

Mi-e dor sa merg cu colindu si sa mai fiu copil sad
stiu ca nu are legatura cu intrebarea scuza-ma :d

| noktambul a răspuns:

Du-te la colindat, distreaza-te, fa-te ca nu- i bagi in seama. O sa te bage el in seama mai incolo, dar tu o sa fii aia care nu o sa-i acorde nicio atentie. Fii tare pe picioare! Lumea nu incepe si nici nu se termina cu el! Bafta!

| Aly359 a răspuns:

Du-te la colindat nu-i baga in seama si o sa te bage el in seama pentru ca vede ca esti indiferenta cu el. Mi s-a intamplat si mie dar nu la colindat a vazut ca nu-l bag in seama si m-a bagat el. Acum imi ia apararea si chestii. Crede-ma e mai bine asa. pupici sa-mi trimiti un msg privat cu ce-ati facut si cum s-a comportat kiss

| nikbad4u a răspuns:

Este frumos sa-l faci sa inebuneasca facandui cu ochiul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta 10 filme si stai acasa... nu inteleg dc ai vrea sa te duci undeva unde nu iti e bine... ce lume masochista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage-i una in mecla

| tazzmania a răspuns:

Te poti duce la colindat dar nu le da importanta. Trateaza-i cu indiferenta si ai grija sa te prefaci ca si cum nu te-ar deranja nimic. Ai grija ce faci. Bafta!