| floryynnel a întrebat:

Salutare, imi place de o colega(clasa a 9). Din prima zi in care ne-am vazut colegi am inceput sa vorbim pe fb/mess pe fiecare zi. Vreau subiecte de discutie, de scoala mi s-a urat sa vb dar ea(nu credeti ca sunt unul care uraste sa invete).O intreb ce muzica ii place, de toate, ce hobby-uri are zice ca nu mai are timp, ce filme ii plac, nu a mai vazut unul de mult.Nu mai am idei.De fiecare data eu trebuie sa vorbesc mai mult, ea raspunzand doar prin emoticoane sau raspunsuri scurte.Nu mi se pare timida, cunoaste multa lume de la liceu(dintre mine si ea, eu sunt mai timid)si tot eu vorbesc mai mult.
In timpul orelor tot se intoare la mine(stau in spatele ei) si imi zambeste, iar in pauze mai vorbim(dar cum suntem a 9, toata scoala e la noi in clasa, si mai vin la ea baietii mai mari, eu fiind mai timid gasesc altceva de facut).
Credeti ca ma simpatizeaza? sau face asa doar ca sa isi bata joc de mine?(zice ca nu are iubit, deci nu vad motivul pentru care imi raspunde asa simplu)
Ceva idei? de bal am vorbit, si nu pot vorbi cu ea tot timpul despre acelasi subiect, la scoala vorbim doar de scoala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa o intrebi ca sa nu pierzi timpul degeaba cum patesc majoritatea o intrebi in clasa daca o vezi singura sau iesind din scoala e momentul sa i spui ca o placi am facut si eu la fel cu o fata dar nu mi-a reusit asta este viata merge inainte bafta!

1 răspuns:
| floryynnel explică:

Scuzati greselile gramaticale. Stam in sate diferite, deci nu pot sa o invit la o plimbare...