| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Imi place de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine.Se poarta frumos cu mine si e diferit de restul baietilor.Credeti ca e posibil sa fiu cu el?straight face

Răspuns Câştigător
| MadalinnaR98 a răspuns:

Daca si lui ii place de tine, atunci dahappy

7 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

De ce nu?

| Criiistinutsa a răspuns:

Daaa big grin!
De ce sa nu fii?

| BloodyBlade a răspuns:

Da desigur de ce nu?happy

| Lovedance144 a răspuns:

Ba da vreau sa fiu cu el.Dar nu stiu daca ii place si lui de minestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul este posibil, trebuie doar sa nu-ti fie teama sa incerciwinkingwinkingwinking

| 88Darky88 a răspuns:

Sigur ca da! Dragostea n-are varsta! Asta nu trebuie sa uite nimeni!

| ramonikkdulcikkpwp a răspuns:

Poti fi cu el, daca iti place de el, numai daca pe tine te complexeaza acest lucru ca e mai matur decat tine cu 3 ani,dar asta e altceva, daca il yubesti, succes!