| LoveIsAllNeed a întrebat:

Buna!happy
Am si eu o mica mare problemabig grin
Imi place mult de un baiat care e mai mic cu un an decat mine. Toate prietenele si nu numai imi zic ca se cunoaste ca si el ma place. Intr-adevar se poarta mai diferit cu mine decat cu alte fete. vorbeste frumos si imi ia si apararea cand e nevoie...
Dar nu sunt sigura. Voi ce ziceti? Ma place?

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Nu pot sa-ti spun sigur daca te place sau nu. Dar din cate spui tu, raspunsul e da. Dar ai grija cu cei mai mici pentru ca ei nu sunt mereu constienti de aspectele "iubirii ". In orice caz merita sa incerci pentru ca pare ca te place [in opinia mea ]

| LoveIsAllNeed explică (pentru Mikiee):

Ms pentru raspuns...chiar nu stiu ce sa cred. si nici sa.l intreb nu vreau... pentru ca poate nu ma place.iar eu o sa par o disperata

| Mikiee a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Fa ce simti tu ca e mai bine. dar pererea mea e ca ar trebui sa-i zici ca sa nu traiesti cu agasanta intrebare "cum ar fi fost daca i-as fi zis " crede-ma e enervanta rau.

9 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

E foarte posibil, daca te priveste mai insistent, iti ia apararea, vorbeste diferit cu tine(fata de restul), da e foarte posibil.

| LoveIsAllNeed explică (pentru daassh):

happy si daca e doar o simpatie? eu zic ca se poate si asta... nu sunt siguraacrying

| daassh a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Se poate, nu zic ca nu dar la locul de fata iti dai seama cand cineva te place cum reacteoneaza, vorbeste, te priveste, etc

| LoveIsAllNeed explică (pentru daassh):

Si tu ce zici?big grin

| daassh a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Sinceri mi-e greu sa ma pronunt, nu am stat cu voi acolo sa vad sa imi dau seama, asa ca nu vreau sa ma pronunt in nestiinta de cauza.

| Helloimys a răspuns:

Poate te place dar poate doar sa te simpatizeze stii baietii isi arata o parte care crezi ca te iubesc dar normal nu e asa cateodata...adevarat baiatu poate sa te placa dar chiar daca e mai mic cu un an asta nu inseamna ca nu stie ce-i chestia de ''iubire'' oricum iti urez succes

| Chowdera a răspuns:

Eu am trecut printr-o chestie asemanatoare caum catvea saptamani si rapsunsul era da, asca ca moartea incercare nu are, right? :*:* funtita?