| Happiness_3504 a întrebat:

imi place de un baiat cu care vorbeam foarte mult [pe messenger] dar in ultimul timp abia daca mai reusesc sa scot de la el vreo 2 vorbe si alea mai mult "laughing". Azi avea poza la avatar cu fosta sa prietena despre care spunea ca o place mult dar nu se prea intelege cu ea. Bun. Am inteles din asta ca s'au impacat si nici nu raspunde cand il intreb ce facestraight face
Credeti ca mai am vreo sansa sau ar trebui sa las totul asa?

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai vezi? Si mi-mi place Johny Deep, dar nu ma indragostesc de el, chiar daca as vorbi cu el pe mess.

| cOnTexT a răspuns:

O sansa sa ce? pe mess? lasati frate messu happy e trecut, e deja vechi! Intalnestete cu el si totul va merge binewinking crede-ma

| DAC a răspuns:

L-ai vazut personal, sau doar o discutie pe messenger?
Adica, iti place de el dupa ce l-ai vazut (daca l-ai vazut), sau dupa ce ati vorbit pe mess?big grin

| DAC a răspuns:

Sincer, mie mi se par copilarii fazele cu "prietena" la avatarhee hee

| Gabitsza a răspuns:

Las'o baltawinking...gaseste unul real nu virtualwinking

| alinutza92r a răspuns:

Daca o place pe cealalta, habar nu am, incerca sa flirtezi cu el, daca nu merge, las-o balta, cautati altutongue

| Kamy99 a răspuns:

Te-a uitat!

| Night a răspuns:

Lasa-l in pace daca nu mai raspunde. mie cand nu imi raspunde cineva, chiar o fata si mai intru pe el/ea ii las in pace pana intra ei pe mine.asa sa faci si tu.

| Hahaha_5483 a răspuns:

Eu sincer iti zic sa lasi asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o balta gaseste unl real si care il stii nu de ai care au avataru altcuiva si pretinde ca e el big grinbig grinbig grin

| Happiness_3504 explică:

Am vorbit nu numai pe mess

| nico12_6457 a răspuns:

Daca sa inpacat cu fosta prietena las-o balta...