| Kylexy a întrebat:

am si eu o intrebare stiu ca suna copilareste dar na...
In seara asta fosta prietena a intrat pe mess si in timp ce vorbeam cu ea pe mess a pus o poza cu noi 2 la avatar.
De ce oare a pus poza cu noi 2 la avatar?
Si pentru cei care vor sa faca misto sa se abtina ii rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

Poate ca vrea sa iti arate ca inca mai simte ceva pentru tine si ca vrea sa va impacati, ca doar nu o fi pus'o degeaba happy. Intreab'o si tu, si vezi la ce concluzii ajungi :*. Bafta!:*

7 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Testează sa vadă cum reacționezihee hee nu ai cum înțelege, e o chestie femininahee hee

| cappelli a răspuns:

Sigur te considera un prieten adevarat.

si vrea sa lucreze mantuirea cu tine.

| EpicWIN a răspuns:

Ii e dor de tine.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Poate ca te considera un prieten adevarat...

| SerenaCRK a răspuns:

Te vrea inapoi.A vrut sa iti demonstreze prin poza aia ca ea nu te-a uitat,inca mai tine la tine,pastreaza fotografiile cu voi. Poti sa discuti cu ea despre asta, si ii spui daca te deranjeaza sa puna poze la avatar cu voi doi, sau poate vrei si tu sa va impacatihappy

| k1nk1 a răspuns:

Mai bine o intrebi pe ea...nu se stie ce e in capul unei fete.big grin

| therazma4 a răspuns:

Pentru ca te vrea inapoi?