| Cynthiacynthia a întrebat:

Prietena mea vrea sa puna o intebare, deoarece nu are cont pe TPU.
Suna cam asa happy :
"Salut! Vara trecuta, am fost cu un baiat. In fine, el a plecat din cartier, deoarece venise doar in vacanta. Cu trecerea timpului ne-am despartit. El vine in fiecare vacanta de iarna si vara, aici. Desi nu recunosc, mie imi mai place de el. De fapt, cred ca il iubesc. straight face. Va rog, da'ti'mi un sfat, ceva. Si nu spuneti ceva gen: "Vorbeste cu el", pentru ca imi e prea rusine!
Asta a fostt prietenii! love struck.
Fundaaaa ~. Pentru cel mai bun raSpunS! love struck

Răspuns Câştigător
| candyman_1746 a răspuns:

ALTU Rapid,, il vei uitat imediat! Garantat!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu poţi să îl iubeşti din moment ce îl vezi gen, de două ori pe an. Dacă îţi place aşa de tare de băiatul ăsta, încearcă şi tu să profiţi de ocazie şi să discuţi cu el cât e prin preajmă. La altceva nu pot să mă gândesc...

| candyman_1746 a răspuns:

Mersi pentru. funda! :*

| midiots a răspuns:

Ai incercat sa-i dai un mesaj? sau un semn ca inca il placi?(adica sa bati apropou)

| Teo_1033 a răspuns:

Pune un prieten sau o prietena sa-l intrebe de tine...
Si vezi ce zice...
Bafta:*