| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Bunabatting eyelashes. Verisoara mea s-a despartit de prietenul ei aseara si ii place de un alt baiat si acel baiat o place pe ea. Ei doi se cunosc.Acest baiat are prietena dar ar renunta oricand la ea pentru vara mea. El se baga in seama cu ea o saluta si filtreaza cu ea.De cand a vazut-o cu fostul ei iubit nu prea o mai baga in seama ca inainte.Acum ea vrea sa fie cu el si nu stie cum sa intre in vorba cu el si de asemenea sa ii dea de inteles ca nu mai e cu fostul si ca ar vrea de fapt sa fie cu el.Cum sa faca asta? Hepl va rog!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Verişoara ta s-a despărţit aseara şi e aşa de afectată încât deja are (sau e aproape să aibă) pe altul?!
Şi apoi mai au femeile pretenţia ca cineva să dea mai mult de un scuipat pe sentimentele lor!
Şi, după ce că e atât de "afectată" încât e gata să sară în altă relaţie la 24 de ore după despărţire, ăla mai are şi prietenă şi ar vrea să-i distrugă relaţia.
Cu tot respectul dar verişoara ta nu merită nici măcar să respire acelaşi aer cu bărbaţii darămite să mai fie şi respectată de aceştia.
Să-l lase în pace şi să-şi vadă de ea, să-şi pună ordine în gânduri şi să cunoască pe altul. Sunt destui bărbaţi neimplicaţi într-o relaţie, tocmai pe-ăla care poate e fericit acum în relaţia lui?!

| pacalici a răspuns:

Da ce este muta si nu poate vorbi

| byutxa a răspuns:

Sa-i spuna direct.winking

| radovanovic a răspuns:

Pai vorbeste tu cu el, explica-i situatia

| Finetty a răspuns:

Pai el saracu a facut destui pasi, acum este si timpul ei sa se du ca la el sa il bage in seama, sa vorbeasca si isi va da si el seama ca il simpatizeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"filtreaza "rolling on the floor)))