| yyyyy a întrebat:

imi place de un baiat de acum 2 ani. Am inteles ca si lui ii place de mine putin insa eu sunt innebunita de pe el. l-am si visat intr-o noapte si nu stiu ce sa fac. Cand e pe afara si sunt si eu cu o prietena de-a mea el intra in curte iar dupa ce noi plecam el iese. astazi m-a intrebat pe mine si pe acea prietena ce facem si chiar de doua ori ne-a intrebat fara sa ne mai intrebe si alta data tot la fel. Am inteles de la alt baiat ca i-a zis ca si el ma place putin dar cum as putea sa creasca aceasta dragoste? sa-l fac sa se indragosteasca mai mult de mine? stiu ca o sa spuneti sa ma port cum ma port de obicei dar nu as vrea fiindca eu de obicei sunt mai nebuna... sfaturi plizz... funda si voturi happy

2 răspunsuri:
| ufo a răspuns:

Invital pe afara, comunicati, plimbati-va, faceti ceva amuzant, si seara prindel de mana si stai cateva secunde asa apoi poate isi va iesi din timiditate

| fnk_6992 a răspuns:

Si eu visez o fata, de mai mult timphappy dragostea se naste din nimic, nu uita! trebuie dor o samanta cat de mica, si daca sti sa o ingrijesti povestea poate continua! succes