| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

Buna,imi place de un baiat, de ceva timp.E putin aiurea pentru ca ne am vazut de 4 ori, insa il simpatizez foarte mult.Cum as putea sa il cuceresc,sa vobresc mai mult cu el,sa ne cunoastem mai bine.Nu stiu despre ce sa vorbesc cu el, etc.nu stiu ce sa fac.HELP.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Arata-i principalele tale "calitati", poate ca el nu le-a observant prea bine. Atunci cand el va fi interesat de tine, cu siguranta ca va veni si cu subiecte de discutat.

2 răspunsuri:
| Crixy a răspuns:

Iti spun eu, si functioneaza la toti barbatii. Daca arati cat de cat ok, poti cuceri orice barbat...cel putin pentru o noapte. Daca ai un palton ceva de genul, sa nu ai nimic pe dedesubt, nuda! Te duci la el si te deschizi la palton si gata e al tau!

| Crixy a răspuns:

Sau,ii soptesti la ureche ce stii tu sa faci cu guritawinking