| xIngerashMicutz a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a-VIII-a eu sunt clasa a-VII-a. El in pauze vine sh se baga in seama cu mine, imi pune mana pe fund chestii din astea. Dar de la un timp un alt,, gagicar,, de la mine din clasa vine si imi zice diferite lucruri k sunt frumoasa si asa mai departe ( eu nu simt nimic pentru el ) sh am observat k baiatul de care sunt indragostita nu prea ma mai baga in seama deoarece crede ca sunt cu ala latul. Ce sa fac sa nu se mai tina dupa mine sh sa pot fi si eu fericita cu acel baiat de care imi place?
Funda; x

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In clasa a saptea iti pune mana pe fund?
Spune dirigintei,directorului si nu-i mai da atentie!
Se pare ca a inteles ca esti accesibila, altfel nu-si permitea! Prea devreme a inceput sa-ti miroasa a baieti, ai grija ca nu-i bine!

| pavel88 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc.nu ti se pare ca esti cam micuta sa ai prieten de acum.eu zic sa pui mana pe carte sa inveti si lasa baietii.ca ai timp destul si pentru ei.sau arde pipota in tine de acum

| vladbob a răspuns:

Eu zic sa ii spui ca il placi