| pastilutecolorate a întrebat:

Imi place de un baiat din liceul in care am intrat.Adica ma impac bine cu el dar cred ca lui probabil ii place de alta fatasad. Nu stiu ce sa fac, mai ales ca in acest liceu e un baiat care ma place si nu vreau sa stric prietenia nici cu el. Vreau si eu sfaturi... Dau funda`love struck

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai baiatul ala care te place va trebui sa inteleaga ca tu il placi doar ca prieten si atat, daca nu stie deja ii vei zice, ori prin sms ori tel sau mess-daca e mai suparacios daca e mai tare de felul lui poti sa ii zici si in fata. Cu baiatul pe care il placi tu ar fi bine sa ii zici in fata ca iti place de el tinandul de o mana si privindul in ochii ca sa ii dovedesti ca sentimentele tale sunt sincere. Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz