| anonim_4396 a întrebat:

Stiti povestea, o fata si un baiat devin cei mai buni prieteni, dar fata, in cazul meu, il place. nu vreau sa stric prietenia si nu stiu cum sa procedez sa-mi scot asta din cap. FUNDA

2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pai te-ai gandit ca si el poate simte la fel, dar se teme cum te temi si tu?
Analizeaza-i comportamentul, gesturile, felul in care vorbiti... poti bate chiar niste apropo-uri in privinta asta.
Daca e vreo sansa, fa si tu un pas in privinta asta.

| AiEnma97 a răspuns:

Daca il placi cu-adevarat, nu cred ca daca ati fi impreuna ati strica prietenia dintre voi, ci ati face-o mai puternica. Ati fi chiar si mai apropiati. Eu zic sa incercati (daca vrea si el, bineinteles) happy