| FanOfPostMalone a întrebat:

Îmi place de un băiat din școala de 2 ani și ceva. Băiatul e 8a iar eu sunt mai mică ca el cu 2 ani. Lui i-a plăcut de mine acum 2 ani dar el spune ca nu ii mai place. El da semne ca m ar place dar spune ca nu, ca nu ma place. Ce sa fac? Dați mi sfaturi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa faci cel mai simplu lucru posibil, in asemenea situatii. Propune-i o plimbare doar in 2 prin parc. Daca te va refuza, in acel caz devine cat se poate de evident ca spune adevarul in afirmatiile sale. Este cea mai simpla si usoara modalitate de a afla adevarul. Succes!

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Invita-l la o cofetarie si povestiti despre piticii porno din Alba ca Zapada.winking Sau iti vezi de papusi, si asculti de parinti.