| LarissaLara a întrebat:

Bună TPU!
Ce fac dacă mie îmi place de un băiat, dar și el mă place, dar nu știam niciunul că ne placem; peste ceva timp, băiatul se mută la altă școală, iar din vorbă-n vorbă (pe SMS) cu el, el îmi spune că i-a plăcut de mine?!

1 răspuns:
| SANDREIH a răspuns:

Pastrati legatura, daca aveti scolile in acelasi oras, merita sa pastrati legatura pentru ca nu ati pierdut nimic inca, va dati sms, vorbiti, mai iesiti, ii zici ca iti place de el, ca dupa aia sa nu regreti ca l-ai pierdut si vei suferi.Multa bafta si heads up! big grin