| OMGLOL a întrebat:

..Imi place de un baiat.El se uita la mine de fiecare data cand ne vedem pe str..Nu suntem prieteni, de aceea nu vorbim prea des.Intrebarea ii:Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| adinaluiza a răspuns:

Normal ca te place :X dar cu siguranta ii place fizicul taubig grin daca si tu il placi atunci incearca sa afli id-ul lui. sau nu stiulaughing idee e ca ar trebui sa ii arati si interiorul nu numai exteriorulbig grin asta in caz in care iti place de el, dar daca nu iti place incearca cand treci pe langa el sa nu-l bagi in seama, cine stie ce e in mintea luilaughing si mai ales daca nu il cunosti I don't want to see asta e parerea mea, sper ca ti.am fost de ajutor:*

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ai de unde sa stii. Sunt prea putine detalii. Incearca sa il cunosti mai bine si de asemenea, sa-l faci sa te cunoasca mai bine.

| Corinnààà a răspuns:

Daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place. laughing

| TreiSurori a răspuns:

Afla daca te place!
Ori ii spui direct ca iti place de el.
Ori faci si tu o 'gafa' si dai peste el sau ceva. Iti ceri scuze si intrati in vorba, va luati nr de tel apoi iesiti pe undeva happy.

| ImiPlacCartofii a răspuns:

Buna.
Poate ii se pare ca esti simpatica.
Pa, pa.