| ralucaizabella a întrebat:

imi place de un baiat el stie asta, si el ma place adica ma placea cred...acum cateva saptamani ne intelegeam bine ba chiar ne-am sarutat la club, dupa sia facut prietena, apoi a inceput sa ma trateze cu indiferenta nu mai vb cu mine deloc, si de cateva zile vad ca isi revine ma baga in seama cand ne intalnim, ce vrea sa dea de inteles, ca nu mai are prietena si ca e liber, ca daca e asa nu vreau ca eu sa fiu rezerva lui, sa ma ia doar cand are nevoie, ajutati-ma pls

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca v-ati sarutat la club si,pe urma,si-a facut alta prietena,de atunci trebuia sa il uiti!
Inseamna ca tu esti doar o jucarie pentru el si nu te ia in serios!
Asa ca, nu-l lua nici tu in serios si acum ca l-a apucat dragostea din nou, trimite-l sa-si faca alta prietena ca doar e stilul lui!
Normal ca e sub demnitatea ta sa-l accepti dupa un asemenea afront!
Mult noroc!

| Kruger2 a răspuns:

Daca te-a parasit prima oara, o va face si a doua oara. Iti spun din experienta.

| Kathleya a răspuns:

Baiatul asta umbla clar din floare in floare. Am patit-o si eu. Cand raman fara alte "optiuni" baietii revin la "optiunile anterioare" laughing PIGS!