| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

Buna,imi place de un baiat si azi ne.am intalnit cu el si cu inca un amic de a lui dupa am mers in parc si a venit si varsa(baiatului pe care il plac) si ii cerusem o bratara si nu a vrut sa mi-a dea si mi-a zis sa merg in partea cealalata(sa il tin de brat) da bratara tot nu mi.a datolaughing ma rog, cand am ajuns in fata liceului lui, i-am zis" nu ma pupi" si mi-a zis" pai asteptam sa vii tu sa ma pupi" dupa ne.am pupat pe obrazlove struck si mi-a zis" da nu ma mai musti de >>buzaa::"laughing si eu am plecat razand...ce sa creddlaughing? imi place de el, am fost cu un baiat dar imi era gandul la el... FUNDA!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai tu stii mai bine ce sa crezi! Daca e bun la pupat, pupati-va mai departe, pupatul face si desface multe pe lumea aceasta. Spor la pupat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine..asta e clar..incearca sa-l uiti pe acel baiat si axeaza-te asupra acestuia...si acordati-va o sansa..mult succes!