| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

Buna,imi place de un baiat A si azi ne.am intalnit cu el si cu inca un amic de a lui dupa am mers in parc si a venit si varsa(lui A) si ii cerusem o bratara si nu a vrut sa mi-a dea si mi-a zis sa merg in partea cealalata(sa il tin de brat) da bratara tot nu mi.a dato ma rog, cand am ajuns in fata liceului lui, i-am zis" nu ma pupi" si mi-a zis" pai asteptam sa vii tu sa ma pupi" dupa ne.am pupat pe obraz si mi-a zis" da nu ma mai musti de >>buzaa::" si eu am plecat razand...ce sa credd? imi place de el, am fost cu un baiat R. dar si atunci imi era gandul la A...si azi cand am fost la antrenament la el la liceu, ma salutat (A)si cand facea incalzirea(avea sportul) se uita la mine si zambea deci ce sa fac?

1 răspuns:
| malina1 a răspuns:

Draga cert e un lucru tipul e mort dupa tine mai ales daca te priveste in mod deosebit.eu te-as sfatui sa il intrebi ce simte pentru tine si daca prersupunerile mele sunt adevarate puteti forma un cuplu.Succes! Funda?