| BiancaIoanaBYU a întrebat:

Imi place de un baiat. Pana ieri noi nu nu bagam in seama sau chestii (nu ma suporta) ieri ne.am intalnit pe strada si nu mi.a spus nimic. cand am intrat in casa ma sunat si mi.a spus sa ies pe afara. am iesit si am vorbit cu el si mi.a spus ca ma place..seara iar ma sunat sa ies pe afara am iesit si m.a intrebat ca dece nu vreau sa stau langa el ..pana la urma am stat, mi.a pus mana pe dua gat m.a intrebat daca vreau sa il pup desigur ca nu l.am pupat. Nu stiu ce sa fac! Chiar ma place?

3 răspunsuri:
| AddeAndre14 a răspuns:

Ai zis ca nu te suporta ..Esti sigura de asta? Si brusc baiatul asta te suna, nu crezi ca e ceva necurat la mijloc? Sau poate ca a aflat ca il placi si vrea sa-si bata joc de tine. Urmareste-l timp de o saptamana, vezi ce pasuri face si incearca sa-ti dai seama ce vrea tipul de la tine. Cine stie, poate chiar te place dar eu zic sa nu risti, sfatul meu big grin

| neutrino a răspuns:

Chiar daca baiatul iti place, nu mai crede in toate minciunelele lui.

| BiancaIoanaBYU explică:

Nu pot sa il urmaresc. el mi-a spus ca ma place. m-a luat in brate m.a intrebat daca vreau sa il pup. azi iar vrea sa ma intalnesc cu el! ce sa ii spun ce sa fac?