| Hemingway a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place dar prietena mea cea mai buna mi-a spus sa fiu putin mai indiferenta fata de el fiindca o sa-l fac sa ma iubeasca mai mult, dar totusi mi-e frica sa nu-l indepartez. el mereu cand ma vede ma int ce fac ma ia in brate de mana chestii de genu' asta.nu stiu ce sa facstraight face As vrea niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| byankaa a răspuns:

Dc sa fi indiferenta? ai 10 ani? e o prostie asta cu indiferenta din contara pupal pe obraz smug zambestey incearca sa te intalnesty cat mai des ce rost are sa fi orgolioasa? daca u faci pe indiferenta poti sa-l pierziwinking

5 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Sunt baiat si iti spun sigur ca indiferenta nu merge. Nu te mai lua dupa asa zise prietene si spune-i ce simti.

| ingerdraq a răspuns:

Nu e bine sa fi asa din prima indiferenta ca poate el crede ca nu ai sentimente fata de el si te lasa si o sa regreti.

| KitTY_2644 a răspuns:

De multe ori sfaturile prietenelor nu duk la bine...(din propria experienta) daca il placi foarte mult lasate condusa de vad) Atragei atentia dar intr-o masura anumita si daca te ia de mina nu ii refuza baietilor asta nu le place... sper ca te-am ajutat

| wildkiss a răspuns:

In nici un caz nu ar trebui sa ii arati indiferenta multa lume crede ca asta ajuta la cucerirea unei persoanei dar nu este asa eu zic ca ar trebui sai dai si tu de inteles ca il placi si ar trebui sa purtati o discutie serioasa adica sa-i spui in fata ca il placi stiu ca nu este usor sa-i spui unu baiat ca il placi dar este cea mai buna solutie sper ca te am ajutat

| reyson a răspuns:

Nu fi indiferenta.Il vei face sa te iubeasca prin felul tau de a fi