| fifidafgsh a întrebat:

Heii TPU. Vreau niste sfaturi. Plac în băiat si nu stiu cum sa ii arat asta. El ma placut mai demult dar eu lam cam refuzat si băiatul cam tine la orgoliul lui, si acum eu il plac si cred ca si el ma place adica se tot uita la mine chestii de genu dar nu imi scrie. Întrebarea mea este ce ar trebui sa fac sa ii arat ca il plac adica câteva persoane miau spus sa il tratez cu indiferența dar mie frica sa nu creada ca nu imi place de el deci ca rog datimi niste sfaturi utile. Ma tem sa mai astept mult pentru ca sa nu se îndrăgostească de alta sau ceva de genu. Multumesc anticipat. Sau funda!

3 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Vorbeste mai des cu el. Petreceti mai mult timp impreuna. Spune-i ce simti si ca nu e nevoie de orgoliu in dragoste altfel o sa ii para rau mai tarziu, si tie crede-ma.

| VenomMMA a răspuns:

Ce miau, ma? Esti pisica? Mai bine foloseste cratima si lasa vrajeala ieftina.

Răspuns utilizator avertizat