| Feffee a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.imi place de un baiat, el are prietena dar am impresia k ma place, mereu cand ma vede ma i-a in brate, de gat, de mana a incercat sa ma si sarutehee hee. Nu stiu ce sa fac o prietena m-a sfatuit sa fiu mai indiferetna q el pentru ca indiferenta doare, dar nu prea st sa fac pe indiferenta. Va rog ajutati-ma!

14 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Ralleuu, intr-un fel sunt de aceeasi parere cu Racoon, este posibil ca tu sa fii mai tarziu in aceeasi situatie in care este prietena lui acum, deci... indiferenta e o alegere buna.

| Pandicorn123 a răspuns:

RetardeRAcoons, Ce`ai fat`o ai baut prea mult? dmne feste ce oameni mai sunt pe lumea asta laughing

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Pandicorn123):

N-am baut fata doar ca ma scot din sarite curvele. Si apropo, sunt tip.

| antalka96 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Esti penibillaughing)... ratatule

| RetardedRacoons a răspuns (pentru antalka96):

Ai ai apucat sa inveti ce inseamna "penibil" la scoala in timp ce decojeai banane prin baile baietilor? Ma surprinzi, esti o adevarata!

| Feffee explică (pentru RetardedRacoons):

Bhaii internetul nu e pentru toti retardatii k tine!

| antalka96 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Sunt tip prietenas:*

| RetardedRacoons a răspuns (pentru antalka96):

N-are nimic, eu nu judec dupa orientare sexuala.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Feffee):

Observ, e pentru curve care-si plang de mila, ca tine.

| Feffee explică (pentru RetardedRacoons):

Du-te ma si impusca-te

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Feffee):

Nu mai bine te impusc pe tine ca sa scapi de suferinta?

| alafaranume a răspuns:

El se referea la faptul ca din moment ce baiatul are deja pe cineva ar fi bine sa nu se bage in relatia lor si sa isi vada de treaba, ceea ce sunt de acord cu el pentru ca sunt sigur ca nici voua nu v-ar placea daca alta fata ar veni si s-ar baga la randul ei in relatia pe care ai avea-o

| RetardedRacoons a răspuns:

Ti-a trecut vreodata prin cap fa proasto ca o sa ajungi si tu ca prietena lui actuala? Fa proasto fa care esti proasta! Te-as ajuta dar e ilegal sa bat proaste.

| Feffee explică (pentru RetardedRacoons):

Esti chiar prost, si curva e mata!winking