| ana0metalhead a întrebat:

imi place de un tip fosrte dragut dar este mai mare cu 7 ani decat mine...ca exemplu azi l-am vazut, nu am vorbit cu el pentru ca pur si simplu nu puteam, aveam foarte multe emotii, i-am zis doar "buna" bineinteles dupa c el ma salutathee heede fiecare data gand trecea cu masina imi zambea. nu stiu c sa fac sa aflu daca ma place sau sa-l fac sa ma placa... help me pls

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Pai uite unui tip ii palce de mine si e cu 4 ani mai mare si nu stiu nici eu ce sa fac (asta nu conteaza acum) tot ce poti tu sa faci e sa iti imaginezi cu ar fi daca ati fi impreuna si daca ti se pare o idee buna atunci incearca sa ii dai de inteles (cand o sa stii sigur ca te place altfel ar putea sa inceapa sa rada) si sa nu il lasi prea mult sa te astepte pentru ca mereu gaseste pe altcvineva cand se plictiseste sa te astepte pe tine. Si daca nu atunci incearca sa il ignori (te uiti intentionat in partea cealalta cand vezi ca vine sau il eviti sau... ma rog chestii de genu)happy succes!

3 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Da' tu cati ani ai? daca ai vreo 16-17, sa zicem ca mai merge, dar 7 ani...cam mare diferenta, nu crezithinking

| cossmy a răspuns:

Zici intr'o alta intrebare pusa de tine, ca o sa ai banchetul. Asa ca banuiesc ca ai maxim 15:p

| ana0metalhead explică:

Stai linistit am 16 anihappy